S čím kombinovat kabátové košile?

Košilové kabátky. Nebo kabátové košile. Vlastně ani nevím, jak se jim přesně říká, ale vsadím se, že už jste jich pár viděli.

Je to dneska obrovský trend a najdete je snad v každém obchodě. Úsměvné je to, že přesně takové nosil můj děda, když šel do lesa na houby.

Není divu, že se vrátily do módy, jsou neuvěřitelně praktické! V zimě poslouží místo saka nebo svetru, na jaře a na podzim, kdy už je na péřovky a vlněné kabáty teplo, se hodí jako svrchní vrstva.

Jak košile kombinovat?

Jednobarevné jsou jednoznačně elegantnější a hodí se snad ke všemu, co by se dalo zařadit do casual stylu. Džíny, tenisky a obyčejné bavlněné tričko je sázka na jistotu.

Kostkované jsou skvělé v tom, že je můžete zkombinovat s jakoukoliv z barev na kostce. Třeba v tomhle případě je to hnědá, tmavě zelená, mintová a cihlová. Mně se upřímně úplně nepovedlo trefit barvu kalhot a zároveň by to chtělo jiné než černé boty, ale jiné jsem prostě z šatníku nevyhrabala.

Košilové kabátky jsou většinou oversized střihu, takže nejlépe vypadají kalhoty s vysokým pasem nebo sáhněte po pásku – aby se neztratil pas a outfit nepůsobil neforemně.

E.

WEARING:

Pants – Zalando (similar here!)
Shoes – Zalando (similar here!)
Scarf – Gant (similar here!)
Sunglasses – RayBan (similar here!)