Síla doplňků

Ahooooj!

V první řadě bych chtěla poděkovat za všechny pozitivní ohlasy na poslední článek o cestování! 🙂 Koukám, že vás tohle téma docela zajímá, takže ještě pár takových článků vymyslím a brzy se na ně vrhnu!

Anyways, ve čtvrtek jsem měla přednášku na VŠE v rámci předmětu Etiketa pro manažery, kde jsme se bavili o tom, jak kombinovat jednotlivé kousky dohromady, o dress-codech na různé příležitosti a o tom, jak je důležité, co máte na sobě. Na základě toho mě napadlo napsat článek o doplňkách a o jejich síle, ať se taky naučíte něco nového a ať jen neblábolím o svém nudném životě (haha:)))).

Představte si tenhle outfit bez šály a kabelky. Docela nuda, ne? Díky doplňkům totiž dokážete outfit posunout úplně někam jinam, a přesně na to jsou doplňky určeny. Pravidlo zní úplně jednoduše a každý ho asi zná.

  • Pokud máte na sobě něco ultra jednoduchého, na doplňcích přidejte, abyste outfit oživili.
  • Naopak pokud je outfit sám o sobě komplikovaný a překypuje barvami, na doplňcích uberte nebo je úplně vynechte.

To samé pak platí i o šperkách, které sice já sama moc nenosím, ale je to úplně to samé. Pokud máte tričko s krajkou až ke krku, je logické, že si nevezmete obrovský náhrdelník. A naopak, pokud máte jednobarevné tričko, můžete si dovolit objemný náhrdelník na krku.

Já ráda kombinuju kabelku s šálou a ani tentokrát jsem nezvolila jinak. Navíc oranžová skvěle koresponduje s béžovou, protože to jsou obě teplé barvy. (A navíc jsem do oranžové poslední dobou blázen, haha:)))

Tak doufám, že jste se dneska alespoň něco naučili a nebo minimálně připomněli! 🙂

Kdyby bylo cokoliv nejasné, pište! 🙂
E.

WEARING: 

Dress – Zara
Shoes – Zara
Coat – Zoot.cz
Handbag – Karl Lagerfeld
Scarf – Gant