Slečna Pocahontas

Ahoooj!

Ještě než se pustím do vyprávění o tom, co jsem zažila v Itálii, je tu jeden krátký outfitový článek, který mi tu visí už několik dní. Za posledních pár dní jsem vůbec nebyla schopná napsat jediný článek, protože jsem buď bojovala se živly v Tatrách, nebo se opíjela proseccem v Itálii 😀

Anyways, konečně se můžu svěřit s mými plány na léto, protože ta spousta cest, které jsem neměla ještě před měsícem potvrzené, jsou teď jisté! 🙂 Takže. V nejbližší době mě čeká výlet do Alp, který uskutečním cca za 14 dní. Po Alpách vyrážím zdolat Rysy v Tatrách. Potom se vydávám do Splitu, kde budu „pracovně“ (ale asi si umíte představit, jak moc tam budu pracovat:D). And here comes the funny story. Mám ve fitku klienta, což zas tak funny není.. Ale ten klient je Američan a vlastní v Chorvatsku hotel, který 1.7. pořádá opening party nového beach clubu. A vzhledem k tomu, že ví, že mám blog, rozhodl se na tuhle opening party pozvat i nějaké blogery, včetně mě. Beru s sebou ještě Natálku z http://www.thenattiness.com, takže bude dámská jízda!:))) Ve Splitu bychom měly strávit tři dny.

Hned po návratu ze Splitu bych se měla vydat na poslední tři dny karlovarského filmového festivalu, kde se budou natáčet speciální díly Minuty Módy:) Potom se odeberu na horskou expedici na Mt Blanc, o které už jsem psala několikrát. Těším se jako malé dítě a vypadá to, že na zdolání vrcholu budeme potřebovat 6 dní i s cestou.

Od 20. do 24.7. vyrazím s kamarádkou na tři čtyři dny k Lago Di Garda, na kterém jsem (fakt) nikdy nebyla. What a shame! Poslední týden v červenci odjíždím do Dolomit na týdenní putování po horách. Prvních 10 dní v srpnu to vypadá na cestu do Gruzie a Arménie, ale letenky ještě nemám. Nemůžu totiž sehnat parťáka. Zatím se ke mně hlásí jen moje hyperaktivní mamka, ale dvě ženský v Arménii není úplně bezpečná volba. Takže hledáme parťáky-muže! Ideálně vysoký, zle vypadající a ovládající nějaký bojový sport.

Po Gruzii odlétám hned 10.8. na týden do Švédska, na expedici na polární kruh s Fjällrävenem.

Ufff a to je zatím všechno. Vypadá to, že v létě nebudu jediný týden v Praze, což mi asi nějak nedošlo. Až teď, když jsem to všechno dala dohromady. To budou mít klienti ve fitku radost 😀 Ale co, tohle je pravděpodobně poslední volné léto, které budu kdy mít, tak je potřeba si ho náležitě užít!:)

A co plánujete na léto vy? Nějaké zajímavé destinace? :)))

E.

WEARING: 

Blazer – Zara
Dress – H&M
Shoes – Zara
Bag – Pull&Bear