#TeamFaster aneb s Pumou v Los Angeles

Ahooooj!

Tak konečně jsem se dostala ke svému počítači a můžu vám napsat, co se v posledních 10 dnech dělo, a že toho bylo!

V posledním článku jste se dozvěděli, proč vlastně jedu do LA a co tu mám v plánu, takže tentokrát vám povím, jak to všechno probíhalo.

Když jsem po celém dni v letadle přiletěla, na letišti už na mě čekal odvoz (černá limuzína!), který mě dovezl do hotelu přímo v downtown LA. Odpoledne jsem měla volné, takže jsem zalezla do postele a samozřejmě na dvě hodiny usnula. Vzbudil mě až kurýr, který mi přinesl obří tašku, nacpanou oblečením a botami. Samozřejmě jsem všechno vybalila a zkoumala, co všechno jsem dostala a dostala jsem potřebu všechno strašně vyzkoušet, takže jsem naběhla do hotelovýho fitka a zničila se už den před začátkem.

Ráno jsme měli sraz v 9:00 v lobby, takže jsem na snídani ještě netušila která bije, ale všichni měli na sobě Pumu, takže jsem se bez ostychu dala do řeči s pár týpkama z Mexika a Argentiny.

Minibus nás naložil a odvezl do Hudson Loftu, což bylo nádherné studio, ve kterém se celý program konal.

První den nás čekaly dva tréninky, přičemž ten první z nich byl pod vedením čtyřnásobného mistra světa Formule 1 Lewisem Hamiltonem a jeho trenérem. Při tréninku samotném jsem málem vypustila duši, protože v něm bylo spoustu prvků z boxu, který zatím ještě tolik neovládám. Po tréninku Lewise obklopily davy, aby se s ním každý vyfotil. Strategicky jsem počkala až do konce a kromě fotky jsem měla možnost s ním prohodit i pár slov. Překvapilo mě, jak je drobný, což potom sám vysvětlil v rozhovoru. Každé kilo hraje v závodu roli, takže si musí váhu dost hlídat. Taky mě překvapilo, jak někdo tak známý, slavný a úspěšný může být tak skromný! Byl neuvěřitelně milý a usměvavý a zajímal se o to, jak se mi líbil trénink a odkud jsem, což jsem vůbec nečekala. Pak se se mnou objal (!) a popřál mi hezký zbytek summitu.

Druhý měl taneční prvky, a ten jsem vzdala po půl hodině. Jestli totiž něco fakt neumím, tak je to zpívat, vařit a tancovat 😀

Mezi oběma tréninky jsme měli i několik workshopů a samozřejmě spoustu jídla. Byla jsem strašně ráda, že nás Puma zásobovala ZDRAVÝM jídlem, protože jestli jsem se něčeho bála, tak to je americké jídlo, na které se stačí podívat a už máte dvě kila nahoře.

Večer jsme se dostali zpátky na hotel a protože jsem odflákla druhý trénink, naběhla jsem znovu do fitka a dorazila se tam.

Druhý den nás čekaly další dva tréninky, tentokrát pod vedením kanadského sprintera Andre DeGrasse a basketbalistky Skylar Diggins-Smith. V mezičase nás čekala panelová diskuze s Andrem nebo s několika nejvlivnějšími bloggery z LA. Večer jsme se všichni potkali v civilu na party, kterou jsem ukončila na rooftopu hotelu trochu předčasně, protože jsem byla pořád dost přejetá z toho dlouhého letu, ale užila jsem si jí i tak!:)

No, každopádně program byl neuvěřitelně nabitý a já se nestačila ani vzpamatovat a už byl konec! Byly to neskutečné dva dny, které bych si hned zopákla!

No a teď už mě čeká dalších 7 dní roadtripování po západním pobřeží Kalifornie s jednou speciální zastávkou. Kde? To se dozvíte v dalších článcích, tak se nechte překvapit!

A co vy? Byli jste někdy v LA? Nebo v Kalifornii jako takové? Co se vám tu nejvíc líbilo? Dejte mi vědět do komentářů! :)))
E.