Týden volna

Ahooooj!

Bohužel vám nemůžu ještě napsat o mém svatebním víkendu, protože nemám fotky, takže by článek nebyl úplně relevantní, takže vás nechám ještě chvíli čekat, hihi:)

Každopádně, teď asi budu týden nezvěstná, protože zítra brzy ráno odjíždím do Švýcarska! Je čtvrt na jedenáct a já samozřejmě nemám ještě ani sbaleno, natož naplánováno, kam vlastně že pojedu, takže dneska budu hodně stručná:) Těším se zase, až vypnu mozek a budu chodit po horách! 🙂 A ještě před tím, než si zase zahraju na bezdomovce, užila jsem si poslední chvilky jako dáma a oblékla tyhle roztomilé šaty <3 Na hory jsem se dneska vybavila věcmi od Peak Performance, které tam budu testovat, tak už se těším, až vám o nich napíšu!

Anyways, šaty jsou od Dorothy Perkins a byla to láska na první pohled! Trochu mi připomínají značku Chanel, takže jsem vůbec neváhala. Tenhle materiál úplně zbožňuju a byla jsem absolutně nadšená, když jsem objevila kousky z nové kolekce od Karla Lagerfelda, který právě několik kousků z podobného materiálu navrhl.

A já pro vás mám 15% slevu na Zoot na všechny jejich nezlevněné kousky, která platí do konce června! Stačí do objednávky zadat kód DOROTHYPERKINSNAZOOTU 🙂

Tak pa za týden!
E.

WEARING: 

Dress – Dorothy Perkings (via Zoot.cz)
Shoes – River Island
Handbag – Zara
Sunglasses – RayBan
Watch – Nicole Vienna