Západ slunce na Santa Barbara

Ahoooooooooooooj!

Santa Barbara je pro mě pravá Kalifornie. I když spíš připomíná nějakej Karibik. Dotáhla jsem to až do okamžiku, kdy jsem začala na netu hledat, kolik stojí byt v Santa Barbaře. Hodně.

Dojeli jsme sem za západu slunce, stejně tak jako já s Vojtou před třema rokama, takže Santa Barbaru jsem za normálního světla ještě neviděla. A asi mi to ani nevadí, protože za západu slunce je nejhezčí. Trochu se bojim, že bych za světla objevila nějaký negativa a to se mi nechce. Jsem ráda, že jí můžu považovat za jedno z nejkrásnějších (NEhorských) míst na zemi.

Když jsme zaparkovali, vyběhla jsem hystericky z auta a začla fotit všechno, co jsem viděla. Když jsem se pak probírala fotkama, zjistila jsem, že během dvou hodin jsem stihla nacvakat 800 fotek 😀 A na všech byly palmy.

Prošli jsme snad celou promenádu a ke slavnýmu molu jsme se dostali za tmy, tak jsme to otočili a šli zpátky k autu. Tuhle noc jsme měli naplánováno spát v hotelu, takže jsme popojeli ještě kousek dál na sever, protože hotely tu jsou neskutečně drahý.

E.