Jak vytvořit plážové vlny

Elite Bloggers – Content Marketing

how_to_make_beach_waves
how_to_make_beach_waves

Ahoooj!

Tak já jsem oficiálně zpět z USA, nicméně ještě připravuju tři články, na které se můžete těšit! 🙂 Vzhledem k tomu, že jsem se vrátila do hnusnýho deště a mrazu; sluníčko, moře a pláže mi docela chybí. A tak mi přišlo tématický, napsat článek o tom, jak docílím plážových vlnitých vlasů i tady doma, v mrazu a dešti, haha:)) No, někdy si člověk musí trochu pomoct, aby se mentálně vrátil zpátky k moři!:))

Na tyhle vlny používám speciální žehličku od Bellissimy. Sice je to kulma, ale vypadá a používá se jako žehlička. Vezmete pramínek vlasů a stihnete ho mezi dvěma konci, přesně jako byste to udělali žehličkou. Necháte působit cca 5 vteřin a žehličku posunete asi o 10 cm dolů po směru vlasů, aby vám vlny hezky navazovaly.

Kulma má dva nástavce – menší pro menší vlnky a větši pro větši vlny. Já jsem použila ten větší, protože mám dojem, že mi ty ovčí vlnky nesluší, hihi:)))

Vzhledem k tomu, že mám strašně jemné vlasy, skoro žádné vlny mi nedržej. Obzvlášť ty velké a objemné, kterých docílíte třeba pomocí natáček, nebo velkých kulem. Tyhle malé vlnky jsou jediné, které mi opravdu vydrží celý den, protože tolik vlasy nezatíží.

A pro ty z vás, které žehlička od Bellissimy zaujala, je na mém Instagramu soutěž, ve které jednu můžete vyhrát, tak mrkněte!:))) A pro ostatní mám ještě 20% slevu na nákup produktů od Bellissimy na Mall.cz! Stačí při objednávce zadat kód BEL20! <3

E.

how_to_make_beach_waves