5 tipů jak nosit sako

Ahoooooj!

Určitě jste na mém Instagramu zaznamenali, že jsem se pustila do jarní výzvy se Zootem! A v čem tahle výzva spočívala? Šlo o to, že jsem si vybrala jeden basic kousek, který jsem postupně každý den v týdnu kombinovala s něčím jiným do jiného stylu. A proč se do něčeho takového pouštím? Abych ukázala, že jeden kousek můžete nosit na několik způsobů a nemusíte se držet jen jednoho zažitého.

Vybrala jsem si sako, které má spousta lidí spojeno s business dress-codem, ale vůbec tomu tak být nemusí! Zrovna černé delší sako se dá nosit snad na každou příležitost!

Většina kousků, co mám v článku na sobě, je právě ze Zootu, takže kdyby se vám nějaký líbil, zalovte tam:)

Tak tady je výsledek a mě by strašně zajímalo, jaký outfit se vám líbí nejvíc!:) Dejte vědět do komentářů!<3

1/  PONDĚLÍ –> S CULOTTES

Culottes odjakživa miluju (dokážou totiž schovat pár kilo navíc, hihi:)), a tak bylo moje pondělní kombo právě s nimi.

2/ ÚTERÝ –> DO PÁNSKÉHO STYLU

A abych nevypadala úplně jako pán ve středních letech, vložila jsem do outfitu výraznou barvu, která to trochu osvěžila. Navíc sako má zlaté knoflíky a k nim sedí žlutá jak vyšitá!:)

3/ STŘEDA –> BUSINESS

Celu středu jsem lítala po schůzkách (ne, nešla jsem na pohovor na práci letušky:D), takže jsem potřebovala trochu vypadat. V tomhle případě jsem sáhla po staré dobré klasice – kalhotovém kostýmu, ale místo košile nahodila bílý tričko, aby outfit nevypadal moc usedle.

4/ ČTVRTEK –> SE SKLÁDANOU SUKNÍ

Skládané delší sukně jsem si oblíbila stejně jako culottes, takže čtvrteční outfit patřil právě tomuhle zelenému skvostu. Původně jsem chtěla vyrazit v sandálkách, ale nakonec takové teplo nebylo, takže přibyly silnoky, šála a čepice a boty jsem vyměnila za kotníčkové.

5/ PÁTEK –> S DŽÍNAMI

Sako se hodí i do pohodlného street stylu, jen ho trochu zjemní. V pátek jsem se chystala do hor, takže jsem potřebovala něco ultra pohodlného a není snad větší klasika, než modré džíny, bílé tričko a tenisky.

Tak co myslíte? Povedlo se mi zkombinovat sako do všech možných stylů?

Dejte mi vědět, jaký outfit se vám líbil nejvíc a třeba jestli tyhle challenge mám dělat častěji! Napadá mě spousta kousků, se kterými by se dalo takhle vyhrát! 🙂

E.