Do Splitu s Natálkou Kotkovou!

Ahooooooj!

Tak vzhledem k tomu, že všichni určitě sledujete moje Instastories (:D), všimli jste si, že jsem pobyla pár dní v chorvatském Splitu. Co jsem tu vlastně dělala a jak jsem se sem dostala? To vám povím až v jednom z dalších článků. Tohle bude jen taková návnada!:) Co vám ale povím je to, že jsme se s Natálkou měly krásně a byl to jeden z nejlepších tripů (já vím, to říkám o každém, ale tenhle fakt byl!!!).

Ze čtyřdenního výletu mám asi 4689543 fotek, takže povídání rozdělím do tří článků, abyste to všechno stačili pobrat, protože takových aktivit, co jsme my stihly za 4 dny by normální člověk zvládal za týden. Dokonce jsem se konečně odhodlala a natočila svůj první vlog! Vůbec se mi do toho ze začátku nechtělo, ale nakonec to tak hrozné nebylo. Jen jsem si musela zvyknout na to, jak na mě 100% času všichni zírali, jakože co to sakra dělám, hahah:D

Takže do týdne by mohl být hotové i video, tak doufám, že se vám bude líbit a budete chtít, abych je točila častěji!:)

Anyways, protože jsme tuhle cestu řešily až dost na poslední chvíli, nebyly už žádné přímé letenky Praha –> Split. Letěly jsme nakonec třemi lety, a to Praha –> Vídeň, Vídeň –> Zágreb, Zágreb –> Split.

Nakonec toho ale vůbec nelituju, protože jsme se s Natálkou tak nasmály, jako už dlouho ne!:)))

Tak stay tuned na naše zážitky ze Splitu! <3

E.