Letní stres


Ahooooj!

Vždycky mi lacláče připadaly jako monterky, ale nakonec jsem objevila takové, které se monterkám teda rozhodně ani vzdáleně nepodobají. Teda aspoň doufám! Je pravda, že na kalhoty s laclem bych si asi netroufla.

Anyways, v mém životě se toho teď děje tak strašně moc, že o tom všem vživotě nemůžu napsat. Stává se vám někdy, že máte tolik práce, že nevíte kam skočit dřív a místo toho, abyste byli produktivní, tak naopak se úplně seknete a jenom fňukáte, jak toho máte moc a neuděláte naopak vůbec nic? A pak se to začne kupit a máte toho ještě víc.

Tak takhle nějak se cítím teď já. Jsem poslední dobou totálně neschopná udělat cokoliv pořádně. Můžou za to asi i ty všechny cesty, protože jsem vždycky týden na cestě a dva dny v Praze. A ono se pak těžko dohání práce za týden, když na ní máte dva dny. Vlastně ani ne dva dny. Jeden. Protože první půlden, co jste doma, tak perete a vybalujete a poslední půlden musíte věnovat přípravám na další cestu:D Takže ono to cestování má taky svoje meze.

Strašně ráda bych to sem chtěla všechno napsat, co vlastně pořád dělám, ale teď nad tím tak přemýšlím a mám pocit, že nedělám vůbec nic vlastně a nemám o čem psát. Ale včera večer jsem šla spát ve 3, dneska ráno jsem vstávala v 5 a lehnout si asi ani nepůjdu, protože budu sedět za volantem do Itálie, takže asi něco těch 22 hodin dělám, ale nedokážu to vůbec dát dohromady.

A co vy, stává se vám tohle někdy?

E.

WEARING: 

Dress – Dorothy Perkins (via Zoot.cz)
Top – Can’t remember:(
Watch – Komono
Backpack – Aldo
Shoes – Reserved
Sunnies – RayBan