Satén

Ahooooj!

Vzhledem k tomu, že jsem si právě koupila osmery šaty, rozhodla jsem se, že celé léto budu nosit jenom šaty! Upřímně jich mám tolik, že bych mohla každý letní den nosit jiné!:D A stejně mi to nestačí. A proto jsem se rozhodla zkusit si navrhnout i pár vlastních kousků. Poslední dobou mě už neuspokojuje oblečení z velkých řetězců a čím dál tím víc mě vytáčí, když potkám na ulici slečnu ve stejných šatech.

Minulý týden jsem si třeba koupila kalhoty v Zaře. Bylo to ráno, takže jsem nosila tašku celý den s sebou a večer jsem si šla sednout s kamarádem na večeři, ze které jsem odjížděla domů taxíkem. Ty kalhoty jsem v taxíku samozřejmě nechala a i přes několik desítek telefonátů asi nikdo nedokázal pochopit, jak moc mi na nich záleží a už se nikdy nenašly. Po týdnu jsem šla do Zary znovu a koupila si je podruhé. Další den jsem si je vzala na sebe a někam jsem v nich šla. Už si nevzpomínám kam, ale šla jsem asi 20 minut pěšky. Za těch 20 minut jsem ty stejné kalhoty viděla na PĚTI slečnách. No štvalo mě to neuvěřitelným způsobem.

Tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Rozhodla jsem se ZKUSIT navrhnout nějaké oblečení. Primárně sobecky pro sebe, ale kdyby se kousky náááhodou líbily i vám, myslím, že nebude problém jich pár přidělat:) Sama samozřejmě šít neumím, ale to se dá naučit, nebo bych mohla poprosit o pomoc nějakou švadlenu. Neznáte někoho? Nebo nepracuje někdo z vás v nějaké české textilce?

Mám naprosto jasnou představu, jak by měla moje kolekce vypadat. Minimalistická, ale zajímavě střižená. Žádné potisky a nápisy. Žádné výrazné barvy, jenom černá, bílá, šedá, vínová, khaki. To jsou moje nejoblíbenější barvy. Určitě pár šatů a sukní a topů, možná i nějaké plavky? Chtěla bych i nějaké fitness oblečení, protože mainstreamy od Nike a Adidas už mě nebaví. A navíc ve fitku je asi 985446x větší pravděpodobnost, že někdo bude mít stejné legíny, jako já. Takže už pracuju i na několika legínách, kraťasech, tričkách a podprsenkách.

A co vy? Jaký máte vztah k velkým módním řetězcům? Taky vás štve, že potkáváte lidi ve stejném oblečení? A co vám v obchodech nejvíce chybí? Ať už jednotlivé kousky, nebo třeba kvalita? A co si myslíte o mém nápadu? Je to reálné? :)) Nechával si už někdo z vás šít oblečení? Je to složité? Budu ráda za jakékoliv tipy!

E.

WEARING: 

Dress – H&M
Shoes – H&M
Bag – Karl Lagerfeld
Glasses – eBay