Tepláky?

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahoooj!

Tak mám tu pro vás připravené ještě dva poslední články ještě před tím, než vás začnu zásobovat opět fotkami z mých cest. Tentokrát ze Švýcarských Alp, které nemám ještě vůbec prozkoumané.

Ještě před tím, než napíšu o tom, co se u mě dělo o víkendu jsem se s vámi chtěla podělit o jednu (dnes už vtipnou) historku.

Sedím si takhle ve čtvrtek ve fitku a píšu poslední seminárku do školy. Máme tady takové gauče, kde se vždycky se svým počítačem zašiju když mám volno a píšu články nebo právě seminárky. Bylo asi 7 večer a já jsem si šla ohřát jídlo, které jsem měla s sebou a notebook jsem nechala jako vždycky položený na stole.

Když jsem se vrátila, notebook tam nebyl. Byla jsem si celkem jistá, že jsem ho nechala na stole, ale prohledala jsem všechny šuplíky, stoly, kouty, skříňky, ale notebook nikde. Ve fitku nikdo už nebyl, ale nahoře v sále byl box, tak mě napadlo, že možná si ze mě nějaký vtipný trenér udělal srandu a schoval mi ho. Jenže ten o ničem nevěděl, takže jsem dostala hysterický záchvat, že mi ho někdo ukradl. Běhala jsem po fitku a ptala se všech, kdo ve fitku v tu dobu mohl ještě být. Všechny jsem na recepci kontrolovala, jestli náhodou nevypadají podezřele a dokonce jsem zavolala vedení, ať mi okamžitě najde všechny záběry z kamer, co tu máme (ale samozřejmě žádná z nich není nasměrovaná na stůl, kde jsem notebook nechala). Pamatuju si jen, že když jsem seděla na sedačkách a ťukala do svého Macu, přišel klient a v ruce držel stejný Mac. Měl namířeno právě na box nahoru do sálu.

Po asi hodinovém záchvatu jsem si sedla a začala se pomalu smiřovat s tím, že jsem o svůj milovaný Mac přišla. V tu chvíli přišel jeden z klientů a podával mi stříbrný notebook. S otevřenou pusou jsem na něj zírala a ptala se ho, kde ho vzal.

Odpověděl mi, že ten klient, který měl stejný notebook si šel pro vodu když jsem si ohřívala jídlo a myslel si, že si ho tam položil, přičemž ve skutečnosti ten svůj měl v tašce. V šatně otevřel tašku a zjistil, že tam má dva.

Nikdo, kdo nikdy nepřišel o NEzazálohovaný notebook netuší, jak jsem se v tu chvíli cítila. Chtěla jsem říct, že mi spadl kámen ze srdce, ale to nebyl kámen, to byl desetimetrákový balvan. Když si představím, že bych přišla o svůj notebook, tak bych se asi zabila:D

Další dvě hodiny jsem pak zálohovala data a instalovala aplikace typu „Find my Mac“ a podobně. Teď už si na počítač budu dávat rozhodně větší pozor i když se prakticky nic nestalo, ale ta představa mě fakt děsí.

A co vy? Přišli jste někdy o notebook nebo telefon?

P.S. Na mém Instagramu probíhá po dlouhé době soutěž s Yves Rocher, kde můžete vyhrát balíček s jejich produkty. Stačí najít zelenou fotku!:))) Navíc dneska v rámci myšlenky Act Beautiful začíná na obchodech akce na 100% přírodní koncentrovaný sprchový gel, který byl speciálně ekologicky vyvinut. Měsíc červen je totiž takový měsíc ochrany přírody a životního prostředí, takže jeho koupí můžete podpořit zdraví naší planety, protože za každý nákup se vysadí jeden nový strom!:)

Jo a možná se ptáte proč se tenhle článek jmenuje tepláky! Mimochodem tohle jsou ty kalhoty, o kterých jsem psala v minulém článku:) Tepláky se jmenuje proto, že mi asi tři lidi nezávisle na sobě řekli, že vypadají z dálky jako tepláky!! Což je asi pravda, ale já je úplně miluju!!!

E.

WEARING: 

Pants – Zara
Shoes – Reserved
Sweater – Bershka
Bag – Karl Lagerfeld
Watch – Komono
Bra – Asos
Sunglasses – RayBan