Víkend v Aquaworld Resort Budapest

Elite Bloggers – Content marketing

Ahooooj!

Nikdy by mě nenapadlo, že cestování je náročný. Ale po těch několika náročných cestách jsem byla tak vyřízená, že jsem hledala nějakou únikovku, kde bych odpočinula a alespoň dva dny nemusela absolutně nic dělat. O to víc mě potěšilo, když mi přišel email z Aquaworld Resort Budapešť, jestli bych nechtěla na dva dny přijet a odpočinout si u nich. Taková náhoda?! Okamžitě jsem nabídku přijala a o pár dní později už jsem si to s mamkou, která na tom byla s odpočinkem podobně, štrádovala do Budapešti celá natěšená.

Možná už jste o tomhle resortu někdy slyšeli, ale mají největší aquapark ve střední Evropě, ale co bylo pro mě ještě důležitější, mají snad to největší spa & wellness, kve kterém jsem kdy byla. Takže kromě tobogánů, na kterých jsem naposledy byla jako dítě, jsem nevynechala sauny (kterých tu mají nespočet druhů), páru, bazény, ale byla jsem i na skvělé hodinové thajské masáži, která mě probrala zpátky do života.

Protože se ale samozřejmě nevydržím ani já, ani mamka celý den válet, tak jsme v pauzách mezi odpočinkem vyrážely do města na pár nejznámějších památek.

No, sami koukněte na fotky, jak jsme si to užily! :)))) A co vy? Znáte Aquaresort? Byli jste tam někdy?:)

E.