Všechno oversized

Ahooooj!

Včera mi ruply kalhoty. Moje nejblíbenější. Ty zkoušky mě zabíjí, už potřebuju nutně jít cvičit a přestat se ládovat čokoládou a kafem. Už mi zbývá poslední, na kterou se stejně učit nebudu, protože jednak už teď vím, že jí neudělám a jednak nebudu mít čas, protože zítra frčím na víkend do Mnichova, v pondělí natáčím a v úterý budu v Salzburgu prozkoumávat ledové jeskyně a testovat Sorelky! Úplně se na tyhle dva výlety těším, protože pojedu svým novým autem a nemůžu se dočkat, až ho trochu proženu po dálnici!:) Určitě se máte na co těšit i vy, protože proběhne řádná fotodokumentace, která bude příští týden na blogu!:) Provokuje mě i moje mamka, která mě neustále zásobuje dokonalýma fotkama z Klínovce, kam se vydala na běžky s kamarádkou. Ale já jí to oplatím, protože ten další víkend zase já frčím alespoň na den do Špindlu.

Každopádně to byl ale důvod, proč jsem vytáhla svoje staré kalhoty od kostýmu z dob, kdy jsem ještě pracovala v kanceláři, kde požadovali dost přísný dresscode. Jsou od Ganta a jsou z 80% vlněné. Svetr jsem si pořídila nový, ze Zary, taky vlněný. A asi po třetí v životě se mi stalo, že mi nebyla zima!!!

A taky mám na sobě asi po sedmi letech (což je doba, kterou už v kanceláři nepracuju) něco jiného, než úzké skinny jeans a musím říct, že to je docela pohodlný! Je to minimálně příjemná změna:)

Tak krásný zbytek čtvrtka a příště už z hor! :)))))

P.S. Na mém Facebooku najdete jedno pozvání na zítřejší akci! Je to znovuotevření Adidasu v Palladiu a bude tam spousta občerstvení, celebrit a dárečků, tak určitě mrkněte! 🙂

Pa,
E.

WEARING:

Pants – Gant
Shirt – Gant
Sweater – Zara
Coat – Boohoo
Handbag – Pull & Bear
Heels – Mango